Par mani

Par mani

Saeimas deputāte, partijas “Gods Kalpot Rīgai” biedre, ievēlēta no apvienības „Saskaņa” saraksta. 1996. gadā esmu pabeigusi mācības Rīgas Centra humanitārajā ģimnāzijā, 2001. gadā absolvējusi Latvijas Universitāti tiesību zinātņu specialitātē.

Politikā esmu kopš 2014.gada. 12.Saeimā piedalos Saeimas juridiskās komisijas un Eiropas lietu komisijas darbā. Esmu arī Saeimas Demogrāfijas apakškomisijas, Tiesu politikas apakškomisijas un Kriminālpolitikas apakškomisijas locekle.

Saeimā pārstāvu savu vēlētāju intereses un tiesības, cenšos veidot komunikāciju ar sabiedrību, lai labāk un dziļāk izprastu tās vajadzības un aktuālos jautājumus, kas jārisina.

Darbojoties kā deputāte kopš 2014.gada novembra, esmu rosinājusi vairākas iniciatīvas, kuras ir guvušas atbalstu Saeimā.

Mana pārliecība – katram deputātam, pieņemot svarīgus lēmumus savos balsojumos, kā arī likumprojektu priekšlikumos, vienmēr ir svarīgi iedziļināties, kā tas ietekmēs sabiedrību.

Savā mājas lapā aicinu iepazīties ar citiem maniem priekšlikumiem, ierosinājumiem un viedokļiem, ko Saeimā aktīvi pārstāvu un aizstāvu.

Jūtos atbildīga par mūsu Latviju šodien, rīt un tālākajā nākotnē. Šī ir mana dzimtene un arī manu bērnu dzimtene un nākotne.

 

Dalies ar lapu