Eiropas valstis sadodas rokās cīņā par dabisku ģimeni

/ Pārdomas

Šajās dienās Saeimas deputāti ir saņēmuši e-pastu vēstules no vairāku  Eiropas valstu pārstāvjiem un organizācijām, kas pauž savu atbalstu Saeimā iesniegtajam likumprojektam, kurā rosināts Satversmē nostiprināt  dabiskas ģimenes definīciju, paziņojusi neatkarīgā deputāte Jūlija Stepaņenko.

Eiropas valstis sadodas rokās cīņā par dabisku ģimeni

“Mēs šobrīd redzam, ka cīņa par dabiskas ģimenes saglabāšanu ir saliedējusi konservatīvo sabiedrības daļu no vairākām Eiropas valstīm. Mēs, Saeimas deputāti, esam saņēmuši atbalsta vēstules no Itālijas, Ungārijas, Slovākijas, Polijas, Igaunijas, Itālijas. Vienlaikus vēlos uzsvērt, ka atbalstu Satversmes grozījumiem ir izteikušas arī vairākas starptautiskas organizācijas, kas pārstāv visas Eiropas valstis, piemēram, Eiropas Katoļu Ģimenu organizāciju apvienība (FAFCE). Šobrīd varu apgalvot, ka dabiskas ģimenes atbalsts vairs nav tikai mūsu valsts notikums, jo Latvija ir kļuvusi par cīņas epicentru, kurā notiek izšķiroši notikumi,” paziņojumā uzsvērusi deputāte Jūlija Stepaņenko.

Atbalsta vēstulēs  uzsvērts, ka atzīstot ģimeni par sabiedrības pamatšūniņu, vienlaikus atzīstama stabilas vīrieša un sievietes – laulāto savienības loma jaunas dzīvības sagaidīšanā un vecāku uzdevumā pieņemt, rūpēties un izglītot savus bērnus.

Dalies ar rakstu