Koalīcijas divas sejas

/ Pārdomas

Šodien viņi jums pietaisīja uz galvas. Bet rītdien jau stāvēs ar plakātiem ceļa malās un smaidīs no afišu stabiem. Tādi sirsnīgi, ģimeniski, sportiski, saimnieciski un atsaucīgi. Jo viņi zina, viņi ir aprēķinājuši, ka procentuāli vēlētāju lielākai daļai ir īsa atmiņa un maza interese par politiku. Frizūras un skaisti uzvalki, pareizi izvēlēta toņkrāsa reklāmas bukletiem un cilvēki aizmirsīs visu slikto. Galu galā, dāsnais partiju finansējums palīdzēs viņiem kļūt par katras ģimenes virtuālo locekli, reklamējoties kaut vai uz sviesta paciņām vai šampūniem.

Koalīcijas divas sejas

Viņi tā rīkojas šobrīd, jo viss ir sarēķināts, viņi zina, ka lielākā daļa arī tagad vēl guļ. Jo Viņķele un Kariņš stāsta, ka naudas ir daudz un tie iedzīvotāji un uzņēmēji, maitas tādi, ir apbrīnojami dzīvotspējīgi, lai kādus tik eksperimentus ar viņiem neveiktu un lai uzņēmēji, tāpat kā lopi, varētu pārziemot pirms kaušanas, kaut kas būs jāpiemet.

Kad COVID atnāca uz Latviju un mēs kopīgi sākām apspriest veidus, kā Latvijai šo pārdzīvot, uz brīdi izskatījās, ka koalīcijas kolēģi Saeimā mūs pamanīja. Uz brīdi likās, ka strādāsim kopā, jo tas arī skanēja no viņu mutēm. Nē, nu būsim godīgi: kam tur var ticēt? Protams, ka tas bija tikai mirkļa vājums un arogance uzvarēja. Arogancei parasti nāk līdzi aprobežotība, jo arogants cilvēks nekad neapšauba savus lēmumus un vienmēr citus uzskata par muļķiem.

Mēs redzam, kādas šausmīgas kļūdas pieļauj valdība, mēs redzam, kā koalīcijas deputāti Saeimā mierīgi nobalso pret jebkuriem loģiskiem priekšlikumiem, kuri uzreiz, uz vietas izlabotu tās kļūdas. Mēs zinām, ka tiekam turēti šāviena attālumā no dalības visās darba grupās, mēs zinām, ka mums saīsina debašu laiku, apraujot pusvārdā, kad mēs stāstām, ka viņi ir aizmirsuši par bērnu ar invaliditāti ēdināšanu! Šie cilvēki ievels savu dibenu Saeimas autobāzes sagādātajā auto un pasmaidīs saulrietam, atceroties, kā šodien viņi pārmācīja draņķīgo opozīciju un saglabāja savas reprezentācijas piemaksiņas.

Šodien Saeima noraidīja VISUS mūsu priekšlikumus gan par dīkstāves pabalstu apvienošanu (līdz 700 eiro), ja cilvēks strādāja vairākos darbos, lai savliktu galus kopā, gan priekšlikumu nodrošināt bērnu ēdināšanu atbilstoši likumā uzņemtajām saistībām, neatstājot aiz borta bērnus ar invaliditāti, kuri mācās parastajās skolās! Atstājot sev un saviem ministriem reprezentācijas naudu, neskatoties uz to, ka nav jau kam to tērēt, koalīcija turpina uzskatīt, ka mikrouzņēmēja nodokļa maksātājs ir šmugulis un noraidīja mūsu priekšlikumu atbalstīt viņus tāpat, kā citus.

Viņi šodien gulēs mierīgi, jo sirdsapziņas viņiem nav. Viņi zina, ka pirms vēlēšanām visu sadarīto paspēs saslaucīt un neviens neatcerēsies viņu cūcību.

Pamodiniet savus tuvākos un draugus, ieslēdziet kritisko domāšanu, ieraugiet tukšumu aiz frizūrām un smaidiem, lūdzu, domājiet līdzi! Mēs dzirdam, mēs redzam, kas notiek un cik šausmīgi valsts šobrīd bojā attiecības ar tautu. Mēs mēģinām labot viņu kļūdas, bet līdz viņiem tas viss aiziet ar 2 nedēļu kavēšanos, jo nekādā gadījumā mūsu priekšlikumus nedrīkst atbalstīt. Un tad ir n-tās darba grupas, sapulces, lobiji, interešu sadursmes un saskaņojumi. Mēs turpināsim cīnīties, mēs esam pieraduši pie tā, ka mums atslēdz mikrofonus, neļauj izteikties, atklāti ņirgājas un melo, jo koalīcija pati izvēlējās šādu destruktīvu ceļu.
Paldies jums par atbalstu! Cīnāmies tālāk

Dalies ar rakstu